Hakkımızda

1997 yılında itibaren tekstil sektöründe üst düzey hizmet vermeye başlayan RÜYA TEKSTİL SAN. VE DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ. tecrübesi ve hizmet kalitesi ile sektörde önemli bir yere sahiptir.

Velabella ve Sarafine markaları ile iç giyim ürünlerine ev sahipliği yapan firmamızın üretim gamında saten gecelik, penye gecelik, pijama takımları, büstiyer takımları ve sabahlık takımları çeşitlerinde üretim yapılmaktadır. Ürettiğimiz ürünlerin toptan satışını Türkiye ve yurtdışı pazarlarına gerçekleştirmekteyiz. İhracat yaptığımız ülkelerin başında Kuveyt, Dubai, Pakistan, Filistin, Katar, İngiltere, Rusya, Gürcistan, Cezayir, Türkmenistan, Suudi Arabistan gibi birçok ülkeler bulunmaktadır.
Kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında çok çeşitli ürün yelpazesini içinde barındıran firmamı dünya modasını dikkatle takip ederek her sene yenilenen koleksiyonlarla faaliyetlerini sürdürmektedir.
Güncel modanın Türkiye merkezli yaratıcısı ve uygulayıcısı olan RÜYA TEKSTİL SAN. VE DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ. çok geniş bir pazara hitap ettiğinin farkında olarak her geçen gün ürün kalitesini ve tasarımdaki zenginliğini arttırmaktadır. Yenilikte sınır tanımayan firmamız, alanında başarılı alan, iç giyim alanında vizyon sahibi ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden bir ekiple çalışmalarını devam ettirmektedir.

Misyonumuz

external

Daima günceli yakalamak; müşterilerimizin sadece şu anki isteklerine değil, gelecekte ne isteyeceklerine odaklanmak; zevkli, kaliteli ve ulaşılabilir ürünler sunmaktır.

Vizyonumuz

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.